Yabancı Ünlülerin Makyajsız Halleri Mercek Altında!

Makyaj ile her ne kadar güzel olduğumuzu düşünsek de, bazen cildimize özgürce nefes alma şansını vermek için günlük makyaj rutinimizi üzerimizden atmamız gerekiyor. Hepimiz kullanmış olduğumuz makyaj malzemelerinin sağlıksız olduğunu bilmemize rağmen, sahip olabileceğimiz cilt kusurlarını hala düşünmüyoruz.

Kişisel öz güveninizi artırmanız için, sizlere makyajsız ve hatta tamamen doğal fotoğraflarını sosyal medya hesaplarında yayınlayabilecek kadar cesur ünlülere bakma şansı sunuyoruz. Derin bir nefes alın! başlıyoruz..

 

#15 Yabancı Ünlülerin Makyajsız Halleri – Kesha

yabancı ünlülerin makyajsız halleri
© KeshaRose / Twitter ©

Kesha bu yıla harika bir kararla başlamıştı ve Twitter’da “Bu yıl verdiğim kararım kendimi sevmek… Çillerimin yaşamalarına biraz izin vermek istiyorum.” Kesha’yı tamamen destekliyoruz ve bu sevimli çillerini yüzünde görmekten mutluyuz.

#14 Yabancı Ünlülerin Makyajsız Halleri – Adriana Lima

yabancı ünlülerin makyajsız halleri
© Adriana Lima / Instagram © Adriana Lima

Adriana Lima’nın makyajsız görünümü, bir kadının doğal güzelliğinden daha güçlü bir şey olmadığını kanıtlıyor. Adriana’nın makyajlı fotoğrafı (solda) aslında onsuz olandan daha fazla beğeni kazanmasına rağmen (sağda), yine de “çıplak” yüzle daha çarpıcı göründüğüne inanıyoruz.

#13 Yabancı Ünlülerin Makyajsız Halleri – Lena Headey

yabancı ünlülerin makyajsız halleri
© Lena Headey / Instagram ©

Game of Thrones dizisinde Cersei Lannister isimli karakteri canlandıran Lena, son zamanlarda herhangi bir sebebi olmadan makyajsız bir şekilde güneşlenirken ki fotoğrafını paylaştı. Çilleri yüzünde çok tatlı görünüyor, hepsi güneş ışığıyla aydınlandı.

#12 Yabancı Ünlülerin Makyajsız Halleri – Jessica Biel

Jessica Biel
© Jessica Biel / Instagram © /

#11 Yabancı Ünlülerin Makyajsız Halleri – Jennifer Lopez

Jennifer Lopez
© Jennifer Lopez / Instagram ©

50 yaşındaki Jennifer Lopez, doğal görünümlü yüzünü takipçileriyle paylaşmaktan hiç çekinmiyor. 2 çocuk annesi olan Jennifer, Miss Universe’daki genç yarışmacılar gibi makyajsız parlak ve taze görünüyor.

#10 Yabancı Ünlülerin Makyajsız Halleri – Chrissy Teigen

Chrissy Teigen
© John Legend / Instagram

Doğru fotoğraf, Bu fotoğraf John Legend (Chrissy’un kocası) tarafından “Filtre gerekli değil” başlığı adı altında yayınlanmıştır. Ancak Teigen, gerçek benliğini izleyicilerine göstermek konusunda hiç bir zaman utangaç olmadığını söylüyor. Hatta cildinin bazı dönemlerde nasıl değiştiği hakkında konuşan makyajsız bir video‘yu twitter hesabında yayınlamıştı.

#9 – Miley Cyrus

Miley Cyrus
© Miley Cyrus

Diğer ünlüler gibi Miley de doğal görünen yüzünü takipçileriyle paylaşmaktan çekinmiyor. Sıfır makyaj yaptığı fotoğrafı Instagram’da 2 milyondan fazla beğeni aldı.

#8 – Adele

Adele
© Adele / Instagram

Doğal Adele, makyajsız haliyle bile bir çok kişiden daha çarpıcı görünüyor. İngiliz şarkıcı Adele, zaman zaman Instagram hesabına makyajsız fotoğraflar yüklüyor, anlaşılan İngiliz şarkıcı doğal halinden oldukça memnun.

#7 – Lady Gaga

Lady Gaga
© Lady Gaga

Lady Gaga, Eylül ayında düzenlenmiş olan Haus Laboratories adlı kendi güzellik serisini başarıyla  başlatmış olsa da, Oscar öncesi hazırlıkları esnasında Tiffany elmaslarını takarken neredeyse hiç makyaj yapmadan kendi fotoğrafını yayınlayacak kadar cesurdu. Peki, sen hangi Lady Gaga’yı daha çok beğendin?

#6 – Lana Del Rey

 Lana Del Rey
© Lana Del Rey / Instagram

Lana, makyajın bir sınırı olduğunu düşünüyor bu yüzden zaman zaman gözlerinin ve dudaklarının göz kalemi ve rujdan bir süre ayrı düşmesine izin veriyor. Instagram hesabında da düzenli olarak makyajsız halini paylaşmaktan geri kalmıyor.

#5 – Tyra Banks

Tyra Banks
© Tyra Banks / Instagram

#4 – Kate Beckinsale

Kate Beckinsale
© Kate Beckinsale

#3 – Carrie Underwood

yabancı ünlülerin makyajsız
© Carrie Underwood

#2 – Sarah Michelle Gellar

yabancı ünlülerin makyajsız
© Sarah Michelle / Instagram

#1 – Alicia Keys

yabancı ünlülerin makyajsız
© Alicia Keys / Instagram

Alicia Keys, makyajsız seçimiyle bilinir. 3 ay önce Alicia, herhangi bir makyaj yapmadan, değişikliklerin ne olduğunu düşündüğü bir video yayınlamıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir