Yabancı Ünlülerin Makyajsız Halleri Mercek Altında!

Kişisel öz güveninizi artırabilmeniz için yabancı ünlülerin makyajsız halleri adlı bir liste hazırladık. Makyaj ile her ne kadar güzel olduğumuzu düşünsek de bazen cildimize özgürce nefes alma şansını vermeli ve günlük makyaj rutinimizi biraz azaltmamız gerekiyor. Hepimiz her gün kullanmakta olduğumuz makyaj malzemelerinin ne kadar zararlı olduğunu biliyoruz. Ancak buna rağmen sahip olabileceğimiz cilt kusurlarını hala düşünmüyoruz.

Bu yüzden sizlere makyajsız ve hatta tamamen doğal hallerini sosyal medya hesaplarında yayımlayabilecek kadar cesur ünlülere bakma şansı sunuyoruz. Hazırsanız içeriğimize geçelim! 🙂

1. Kesha

Yabancı ünlülerin makyajsız halleri Kesha
Kesha

Kesha bu yıla harika bir karar ile başladı ve Twitter’da “Bu yıl için verdiğim karar kendimi sevmek. Çillerimin biraz nefes almasına izin vermek istiyorum.” dedi.

2. Adriana Lima

Yabancı ünlülerin makyajsız halleri Adriana Lima

Adriana Lima

Adriana Lima’nın makyajsız görünümü bir kadının doğal güzelliğinden daha güçlü hiç bir şey olmadığını kanıtlıyor. Ayrıca Adriana’nın sosyal medya hesabında yayınlamış olduğu makyajsız fotoğrafı diğer paylaşımlarına kıyasla daha çok beğenildi.

3. Lena Headey

Yabancı ünlülerin makyajsız halleri Lena Headey
Lena Headey

Game of Thrones dizisinin ‘Cersei Lannister’ isimli karakterini canlandıran Lena, makyajsız halini sosyal medya hesabında paylaştı. Bu yüzden tatlı çilleri ile Lena’yı yabancı ünlülerin makyajsız halleri adlı makalemize eklemek istedik.

4. Jessica Biel

Yabancı ünlülerin makyajsız halleri Jessica Biel
Jessica Biel

5. Jennifer Lopez

Yabancı ünlülerin makyajsız halleri Jennifer Lopez
Jennifer Lopez

Henüz 50 yaşında olan Jennifer Lopez, doğal görünümünü sosyal medya hesabında takipçileriyle paylaşan ünlü isimlerden. Tam 2 çocuk annesi olan Jennifer, Miss Universe’da ki genç yarışmacılar gibi makyajsız, parlak ve taze görünüyor.

6. Chrissy Teigen

Yabancı ünlülerin makyajsız halleri Chrissy Teigen
Chrissy Teigen

Bu fotoğraf, John Legend (Chrissy’un kocası) tarafından “Filtre gerekli değil.” başlığı altında yayımlanmıştır. Teigen, gerçek benliğini izleyicilerine göstermek konusunda hiç bir zaman utangaç olmadığını söylüyor. Hatta cildinin nasıl değiştiğini gösterebilmek için bir video‘yu Twitter hesabında yayımlamıştı.

7. Miley Cyrus

Yabancı ünlülerin makyajsız halleri Miley Cyrus
Miley Cyrus

Diğer ünlüler gibi Miley Cyrus’da doğal görünümünü takipçileriyle paylaşan isimlerden. Hiç makyaj olmayan halini paylaşan ünlü şarkıcı Miley, Instagram’da yaklaşık 2 milyondan fazla beğeni aldı.

8. Adele

Yabancı ünlülerin makyajsız halleri Adele
Adele

Doğal görünümlü Adele, makyajsız haliyle bile bir çok kişiden daha çarpıcı görünüyor. İngiliz şarkıcı, zaman zaman Instagram hesabına makyajsız fotoğraflarını yüklüyor. Yabancı ünlülerin makyajsız halleri listemizde yer alan sanatçı, doğal halinden oldukça memnun görünüyor.

9. Lady Gaga

Yabancı ünlülerin makyajsız halleri Lady Gaga
Lady Gaga

Lady Gaga, Eylül ayında düzenlenen Haus Laboratories adlı güzellik serisini başarıyla başlatmıştı. Oscar öncesi hazırlıkları esnasında Gaga, Tiffany elmaslarını takarken neredeyse hiç makyaj yapmadığı bir fotoğrafını yayımlayacak kadar da cesurdu. Sizce yabancı ünlülerin makyajsız halleri adlı listemizde yer alan hangi Lady Gaga daha çekici?

10. Lana Del Rey

 Yabancı ünlülerin makyajsız halleri Lana Del Rey
Lana Del Rey

Ünlü söz yazarı Lana, makyajında bir sınırı olduğunu düşünüyor. Bu yüzden zaman zaman gözlerini ve dudaklarını göz kalemi ve rujdan bir süre ayrı düşmesini istiyor. Ayrıca Lana, kişisel Instagram hesabında düzenli olarak makyajsız fotoğraflarını paylaşmaya devam ediyor.

11. Tyra Banks

Tyra Banks
Tyra Banks

12. Kate Beckinsale

Kate Beckinsale
Kate Beckinsale

13. Carrie Underwood

Carrie Underwood
Carrie Underwood

14. Sarah Michelle Gellar

Sarah Michelle Gellar
Sarah Michelle Gellar

15. Alicia Keys

Alicia Keys
Alicia Keys

Yabancı ünlülerin makyajsız halleri adlı makalemizin sonuna geldik. Listede ki hangi ünlü isim seni şaşırttı? Düşüncülerinizi yorum kısmında bizimle paylaşabilirsiniz. Ayrıca en rüküş ünlülerin yer aldığı diğer makalemize de göz atmayı unutmayın. Diğer bir içerikte görüşmek üzere! 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.