Volkswagen Vosvos Olarak Bilinen Modeli Beetle’a Veda Etti!

Volkswagen, “vosvos” adı ile hayatımızda yer etmiş olan Beetle modelinin üretimini sonlandırdı. Şirket bu duyurunun ardından konu ile ilgili bir veda videosu yayınladı.

Merkezi Almanya olan dev otomobil şirketi Volkswagen, geçtiğimiz yaz ayları içerisinde açıklama yaparak bir döneme damgasını vuran ve ‘Vosvos’ adıyla bilinen Beetle isimli modeline hazırlamış olduğu kısa bir video hoş çakal dedi. Volkswagen, geçtiğimiz yıl elektrikli aracı ID 3’ün duyurusunda bulunmuştu. Ayrıca şirket yakın zaman içerisinde logosunda da yeniliğe gitmişti, yapılan bu açıklamaların ardından Volkswagen için yeni bir dönem başlamış oldu.

Volkswagen Beetle isimli modelinin üretimini tamamen sonlandırdı.

Volkswagen Beetle
© Beetle

Otomobil Devi Volkswagen Her Zaman Yanınızda Vurgusu!

Yayınlanan veda videosunun içerisinde küçük bir çocuk ve hayatına giren Beetle modelinin geçen senelere rağmen yine de çocuğun her daim yanında olduğu vurgulanıyor. Yayınlanan bu videonun sonunda ise Beetle modeline insanlar, el sallayarak ona veda ediyor.

Volkswagen Beetle Modeline Veda etti
© Volkswagen / ID.3

Gökyüzüne doğru yükselerek uzaklaşan Beetle modelinin ardından video bizi Volkswagen’in ilk elektrik motorlu aracı olan ID.3 ile karşılamasıyla video sona eriyor.

İşte! Volkswagen Beetle, Modeli için Hazırlanan Veda Videosu;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir