Ünlülerin Tuhaf Alışkanlıkları: Çok Şaşıracaksınız!

Dışarıdan her zaman en havalı halleri ile gördüğümüz bu insanlar aslında günlük hayatlarında tüm gariplikleri ve takıntıları ile bize çok benziyorlar. Hiç ünlülerin tuhaf alışkanlıkları var mı diye düşündünüz mü? Siz de kimi komik kimi de oldukça şaşırtıcı olan ünlülerin garip takıntılarını merak ediyorsanız içeriğimize buyurun! 🙂

1. Johnny Depp

Aslında artık genel olarak bilinen bir gerçek ama haberiniz yoktur diye biz yazalım dedik. Depp’in oldukça geniş bir Barbie bebek koleksiyonu var. Hatta ünlü oyuncu bunlarla oynamayı da çok seviyormuş!

2. Jennifer Aniston

Friends dizisi ile 2000’li yılların başında yıldızı parlayan ve o zamandan beri de kariyerine tam gaz devam eden Jennifer Aniston’un oldukça garip bir huyu var. Aslında bize biraz tanıdık gelebilecek olan bu huy, uçağa her zaman sağ ayakla binmekmiş. İndikten sonra ise mutlaka uçağın dışına dokunurmuş. Uçak gibi birçok insanı geren bir ulaşım aracı söz konusu olduğunda Aniston’un kendi totemini geliştirmesi çok mantıklı. Zaten bunu ünlü olsun olmasın birçok kişi yapıyor.

3. Adriana Lima

Birçok manken ve oyuncu set dışında makyajdan uzak kalmayı tercih etse de Adriana Lima’nın buna zıt düşecek oldukça garip bir huyu var. Maskara sürmeyi çok sevdiğini belirten güzel manken, evde olduğu zamanlarda kat kat maskara sürdüğünü söylemiş. Hatta bu katmanlı maskara görüntüsünü o kadar çok seviyormuş ki, sürdükten sonra duşa girip maskarayı akıtıyor, duştan çıkıp yeniden sürüyormuş!

4. Necati Şaşmaz

Bir çok kişinin merakla ilgilendiği konu Ünlülerin tuhaf alışkanlıkları listesinde bu kez ülkemizden bir isim var. Ünlü oyuncu Necati Şaşmaz, tam bir çay tiryakisiymiş! Gün içinde içtiği çayın haddi hesabı olmayan oyuncu bazen 70-80 bardak çay tüketiyormuş.

5. Emma Stone

Güzel oyuncu Emma Stone’un parmak emdiğini biliyor muydunuz? Çocukken de uzun bir süre parmak emen Stone, hala daha bu davranışın kendisini çok rahatlattığını söylemiş.

6. Hülya Avşar

Dakikliği ile bilinen Hülya Avşar, bu konuya o kadar önem veriyormuş ki tüm saatlerini beşer dakika geri almış.

7. Angelina Jolie

Yeteneği ve güzelliği ile hepimizi büyüleyen Angelina Jolie, aslında karanlık bir tarafı olan ünlülerden. Kendisinin evinde geniş bir bıçak koleksiyonu bulunuyor.

8. Alfred Hitchcock

Milyonları geren filmlerin altında imzası bulunan bu adamın hiçbir şeyden korkmadığını düşünürsünüz değil mi? Ama kendisini dehşete düşüren bir şey var: yumurta! Evet, her türlü sıradan objeyi bir korku kaynağına dönüştürebilen Hitchcock, yumurtalardan korkuyormuş! Pürüzsüz dış kabuğun içinden çıkan pürüzsüz sarıyı oldukça ürkütücü bulduğunu bir röportajında kendisi söylemiş.

9. Bülent Ersoy

Çift sayı takıntısı olduğu bilinen Ersoy’un araba plakasından otel oda numarasına kadar istisnasız her yerde çift sayıları tercih ettiğini biliyor muydunuz?

10. Eminem

Ünlü rapçi yalnızca tam karanlık bir odada uyuyabiliyormuş. İçeriye ufacık da olsa bir ışık sızması uykusunu kaçırmaya yetermiş.

Ünlülerin tuhaf alışkanlıkları listemizin burada sonuna geldik. En garip bulduğunuz ünlü alışkanlığı hangisiydi? Sizin de böyle garip huylarınız var mı? Varsa yorumlara yazmayı unutmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.