Yabancı Ünlülerin Gençliği ve Şimdiki Halleri!

Yabancı ünlülerin gençliği ve şimdiki halleri sizler için bu makalemizde listelendi! Ünlüler her zaman göz önünde olan insanlar. Gençlikleri, güzellikleri, tarzları, yaşları kısaca sıradan bir insana dair tüm özellikler, ünlü isimler söz konusu olduğunda haber değeri taşıyabiliyor. Ancak bu isimlerin bazıları uzun süredir kariyerlerinde aktif olduklarından, zaman içinde geçirdikleri değişim, birçok hayranı için ilgi çekici bir duruma dönüşüyor. Bu değişikliğin farkında olan Alman sanatçı Ard Gelinck, yeteneklerini konuşturmuş ve her birini yakından tanıdığımız ünlü isimlerin, gençlik fotoğraflarını şimdiki halleri ile birleştirmiş! Boredpanda‘dan derlenen içeriğimiz de, dünyaca ünlü isimlerin birbirinden şaşırtıcı değişimlerini göreceksiniz. Yabancı ünlülerin gençliği ile şimdiki halleri arasında ki farkı görünce, çok şaşıracaksınız!

1. Matt LeBlanc

yabancı ünlülerin gençliği Matt le blanc

MattLeBlanc, efsane dizi Friends‘teki rolü ile hepimizin gönlünde taht kurmuş bir isim. Kendisi şu anda tam tamına 52 yaşına bastı. Ayrıca Friends dizisine ilk başladığında henüz yirmili yaşlarının ortasındaydı. O zamandan bu yana büyük bir değişim yaşayan oyuncu Matt LeBlanc’a dair dikkat çeken noktalardan diğer bir tanesi ise aldığı kilolar gibi görünüyor. Matt LeBlanc, katıldığı televizyon programlarında hayatından oldukça memnun olduğunu söylüyor.

2. Beyonce

yabancı ünlülerin gençliği Beyonce

Ünlüler camiasının kraliçesi, muazzam sesi ve birçok kişiye ilham veren tarzı ile Beyonce, henüz 38 yaşında olan genç bir kadın. Kariyerine çok daha genç yaşlarda başlamış olan kraliçemiz, o zamandan bu yana çok değişmemiş gibi duruyor. Hala aynı gülümsemeye ve doğal ışıltıya sahip Beyonce, umarız hep böyle güler!

3. Kate Moss

yabancı ünlülerin gençliği Kate Moss

Henüz 14 yaşındayken keşfedilip, ünlüler camiasına hızlı bir giriş yapan Kate Moss, yine aynı yıl modellik kariyerine başladı. Henüz 46 yaşında olan başarılı modelin rol aldığı birçok film mevcut. Ayrıca Kate Moss’un çocukluk fotoğraflarında ilk dikkat çeken nokta ise, elbette yıllar içinde yaptırdığı estetikler. Bu açıdan bakıldığında ünlü modelin çocukluğu ve bugünkü hali arasında ciddi bir fark var denilebilir.

4. Brad Pitt

yabancı ünlülerin gençliği Brad Pitt

Hem yeteneği hem de yakışıklılığı ile gözde bir oyuncu olan Brad Pitt, kariyerine genç yaşta başlayan diğer isimlerden bir tanesi. Hala da oyunculuk kariyerine aktif bir şekilde devam eden Brad Pitt’in gençliği ve şimdiki hali arasındaki en büyük fark ise, elbette yüzüne yerleşen olgun ifade. Bebek yüzlü gencin yerini, 56 yaşında olan olgun enerjik bir erkek almış.

5. Pink

yabancı ünlülerin gençliği Pink

Ünlüler camiasının asi kızı Pink, henüz 40 yaşında. Küçüklüğünden bu yana ne gülümsemesini ne de gözlerindeki ışıltıyı kaybetmiş. Bu yüzden bizde onu yabancı ünlülerin gençliği adlı listemiz de 5. sıraya koymaya karar verdik. Yüzünden mutluluk akan Pink, umarız hep böyle güler.

6. Jon Bon Jovi

yabancı ünlülerin gençliği Jon Bon Jovi

80’lerin ünlü grubu Bon Jovi’nin vokalisti Jon Bon Jovi, rock’n roll tarzı ile milyonları arkasından sürüklediği yıllardan bu yana çok değişmiş. Ancak masum gülümsemesini kaybetmemiş.

7. Ed Sheeran

Ed Sheraan gençlik

29 yaşındaki ünlü besteci ve müzisyen Ed Sheeran’ın çocukluğu da, tıpkı şimdiki hali gibi oldukça sevimliymiş!

8. Britney Spears

Gençlik halleri

Pop müziğin sansasyonel ismi Britney Spears, henüz 38 yaşında. Kariyerine çok genç yaşta başlayan şarkıcının yüzünde, onu oldukça zorlayan yılların izini görmek mümkün. Umarız ki artık tüm kötü zamanları geride bırakır ve gençliğindeki o masum, endişesiz gülümsemesini tekrar kazanır.

9. Emma Watson

Emma Watson

Harry Potter serisinin zeki cadısı Emma Watson, gözümüzün önünde büyüyen isimlerden. Onu ilk olarak sevimli bir kız çocuğu olarak tanıdık. Ancak yıllar geçti ve Emma Watson güzel, kendine güvenen genç bir kadın oldu. İyi ki de oldu! Umarız kendisini daha uzun yıllar ekranlarda görürüz.

10. Jennifer Aniston

Jennifer Watson

Yabancı ünlülerin gençliği adlı listemize bir Friends oyuncusu ile başladık, Jennifer Aniston ile bitiriyoruz. Doksanlar ve iki binler modasına yön veren isim Jennifer Aniston, sanki hiç yaşlanmıyor! Kendisi hala daha dizide ilk gördüğümüz zamanki gibi güzelliğini ve enerjisini koruyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.