Ünlü Olmadan Önce Ne İş Yapıyorlardı?

Ünlü olmadan önce ne iş yapıyorlardı ? Ünlü olmak şöhret sahibi olmak herkesin hayali. Kimileri bu hayal için gecesini gündüzüne katıp çalışırken, Kimileri ise şöhret kovalıyor. Hiç düşünmedikleri anda bu insanların isimlerini tüm dünya biliveriyor. Bu içeriğimizde birçok ünlüyü ele alacağız. Tüm dünyanın tanıdığı ve herkesin bir şekilde yaptıkları işlere aşina olduğu bu isimler, ünlü olmadan önce ne iş yapıyorlardı? İşte, ünlüler ve bu kadar ünlü olmadan önce sahip oldukları işler!

1. Jim Carrey/Hademe

Ünlü olmadan önce ne iş yapıyorlardı Jim Carrey Hademe
Jim Carrey

Jim Carrey, ünlü olmadan önce ailesine yardım edebilmek için çalışmak zorunda kalmış isimlerden biri. Ailesinin durumu elvermeyince okulu bırakan Carrey, ardından kapıcı olarak iş bulmuş ve bir süre bu işte çalışmış.

2. Hugh Jackman/Tezgahtar

Meşhur Volverin Hugh Jackman, bir zamanlar tıpkı bizim gibi mesai saatleri olan bir işte çalışmış. Lise yıllarından bu yana birçok işe el atmış olan Jackman, oyunculuk okulunun masraflarını karşılayabilmek için bir çok geçici işte çalışmış. Ancak ilk yasal işi, lise yıllarında okulunun yakınlarındaki ünlü 7 Eleven market zincirinde tezgahtarlık yapmak olmuş. Jackman’ın İşi, insanların mümkün olduğu kadar çabuk alışverişlerini bitirip, dükkanı terk etmesini sağlamak olmasına rağmen sonunda müşterilerle çok fazla konuşup, insanları oyaladığı için kovulmuş. Ancak kendisi bu deneyimi pozitif bir olay olarak değerlendiriyor ve kendi yoluna nasıl gidebileceğini anlaması konusunda yardım sağladığını düşünüyor.

3. Gal Gadot/Asker

Ünlü olmadan önce ne iş yapıyorlardı Gal Gadot asker
Gal Gadot

Biricik Wonder Woman’ımız Gal Gadot, kariyerinde rollerden olsa gerek, bizi pek de şaşırtmayan bir işe sahipmiş. Ünlü oyuncu, dünya çapında tanınmadan önce İsrail ordusunda görev yapıyormuş.

4. Charlize Theron/Balerin

ünlü olmadan önce ne iş yapıyorlardı

Yetenekli oyuncu aslında sahneyle çok erken yaşta tanışmış. Gençlik yıllarından beri sahneden olan Theron, New York’taki Joffrey Bale Okulu’nda eğitim almış. Ancak maalesef dizinde meydana gelen bir sakatlanmadan dolayı, 19 yaşında bu kariyerini sonlandırmak zorunda kalmış.

5. Jennifer Aniston/Kasiyer

Ünlü olmadan önce ne iş yapıyorlardı Jennifer Aniston
Jennifer Aniston

Yılların güzelliğinden hiçbir şey götüremediği Aniston, gençliğinde telemarket çalışanıymış. Aniston gibi birçok tanınmış isim, kariyerlerinin erken dönemlerinde bu işi yapmış. Johhny Depp de bu isimlerden diğer biri!

6. Adrien Brody/Sihirbaz

Ünlü olmadan önce ne iş yapıyorlardı Adrien Brody
Adrien Brody

Başarılı oyuncu bu kadar ünlü olmadan önce ‘Muhteşem Adrien’ adıyla sihir numaraları yapıyormuş. Adrien, çocukların doğum günü partilerinde bir kahramanmış!

7. Pink/McDonald’s Çalışanı

 Pink Mc Donalds
Pink

Yetenekli şarkıcı Pink, ünlü olmadan önce McDonalds’ta çalışıyormuş.

8. Lana Del Rey/Garson

Lana Del Rey Garson
Lana Del Rey

Ünlü müzisyen Lana Del Rey; Lady Gaga, Julianne Moore ve daha birçok tanınmış isim gibi gençliğinde garsonluk yapan ünlü isimlerden.

9. Andrew Garfield/Barista

Andrew Garfield
Andrew Garfield

Spider Man’imiz ünlü olmadan önce ağ atmaktan başka işlerle de meşgulmüş. Kendisi Starbucks’ta barista olarak çalışıyormuş

10. Nicki Minaj/Garson

Nicki Minaj
Nicki Minaj

Hip hop kraliçesi Nicki Minaj, tüm dünyaya meydan okumadan önce garsonluk yapan isimlerden.

11. Beyonce/Kuaför Çırağı

Beyonce
Beyonce

Şu anda pop müziğin kraliçesi olan ve yeteneğiyle göz dolduran Beyonce, ünlü olmadan önce Mama Tina Knowles’ın kuaför salonunda çalışıyor ve yerdeki saçları süpürüyormuş.

12. Ozzy Osbourne/Kasap

Ozzy Osbourne
Ozzy Osbourne

Ozzy Osbourne’un dünya çağında şöhrete erişmeden önce sahip olduğu oldukça ilginç bir mesleği var. Kendisi müziğe yönelmeden önce bir kesimhanede çalışıyormuş.

13. Halle Berry/Gazeteci

Halle Berry
Halle Berry

Güzel ve yetenekli oyuncu Halle Berry, aslında ekranlarda boy göstermeden önce basın dünyasına hızlı bir giriş yapmış. Daily Express’te yazan Halle Berry, sonrasında ekranlara transfer olmuş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.