Robert Pattinson’ın Batman Kostümü Görücüye Çıktı!

Robert Pattinson’ın Batman kostümü görücüye çıktı!  Batman filmi yoldayken, yeni Batman’in  muhteşem kostümü ilk kez görücüye çıktı. Çizgi romana gönderme yapan ve bir çok detaylar içeren kostüm, beğeni topladığı kadar eleştirilere de maruz kaldı. İşte, Robert Pattinson ve Batman karakterine dair son gelişmeler!

Robert Pattinson Batman Kostümü Görücüye Çıktı

Robert Pattinson Batman Kostümü İlk Görünüm!

Robert Pattinson, karakterini canlandıracağı ve 2021 yılında vizyona girmesi planlanan DC Comics’in sevilen karakteri Batman’dan bazı görüntüler yayınlandı. Filmin yönetmeni Matt Reeves, Twitter hesabı üzerinden karakterin hayranlarını heyecanlandıracak bir video paylaştı. Video içerisinde filmde ki Batman’in kostüm tasarımı gösteriliyor. Tasarım ve Pattinson çoğunlukla izleyicilerin beğenisini kazanırken, bir anda sosyal medyada çok konuşulan konulardan biri haline geldi.

Robert Pattinson Batman Karakterinin Yeni Yüzü Olacak !

Gençliğinde Harry Potter ve Twilight gibi serilerle ün kazanan Robert Pattinson, Batman rolü ile izleyici karşısında olacağını zaten duyurmuştu. Bu karar bir kesim tarafından beğeniyle karşılanırken, kimileri tarafından çokca eleştirilmişti.

Özellikle Twilight “Alacakaranlık” serisindeki rolü sebebi ile sık sık eleştirilen ünlü oyuncu Pattinson, yine aynı sebep ile Batman’i oynamaya layık görülmemişti. Ancak sonunda kendisi ile anlaşma sağlanmış ve Pattinson etkileyici fotoğraf çekimleri ile kendisini istemeyen kitlenin dahi gönlünü kazanmayı başarmıştı.

Twilight serisinde oynadığı vampir karakter Edward Cullen’ı pek sevmediğini röportajlarında belirten Robert Pattinson, kariyerine çok daha iyi roller ekleyerek, Edward karakterinin etkisini azaltığını söylüyor. Tüm dünyanın ilgisini bir anda kendi üzerine çeken bu filmde Pattinson’a Zoe Krawitz, Andy Serkis ve Collin Farrel gibi isimler de eşlik edecek.

Geçmiş Batman’ler

Çok büyük bir hayran kitlesine ve yıllardır süren başarılı bir seriye sahip olan Batman, oyuncu seçimi söz konusu olduğunda da en zor beğenen kitlelerden birine sahip. Batman’in yeni filminde süper kahramanı canlandıracak kişi olan Robert Pattinson, bu zor beğenen kitleyi karşısına almıştı. Daha önceki filmlerde Batman’i Chiristian Bale ve Michael Keaton’ın oynamış olması da, elbette bir çok oyuncunun işini kolaylaştırmadı. Özellikle en iyi Batman oyuncularından biri olduğu kabul edilen Chiristian Bale’den sonra Batman karakterini oynayacak olmak, ünlü oyuncu Robert Pattinson’un sırtına önemli ve büyük bir yük yükledi.

Ünlü oyuncu Robert Pattinson kariyerinde birçok akılda kalıcı karakteri oynamış birisi olarak bu rolün de altından kalkacak gibi duruyor. Kısa sürede kendisini Batman’i oynarken görmek istemeyen kitlenin dahi beğenisini kazanması da bunun en önemli kanıtlarından.

Yeni Batman Dikkat Çekiyor !

Batman rolü ile bir anda tüm dünyanın konuştuğu bir oyuncu haline gelen Pattinson, bu sayede birçok yeni hayran da kazandı. Film kastının ilan edilmesinden sonra oynadığı Dior reklamı ile de çokça adından söz ettirdi.

Yeni batman Robert Pattinson the batman

Birçok açıdan başarılı bir şekilde kariyerini devam ettirmeyi başaran Pattinson, reklam filmleri ile de çokça dikkat çekiyor. Reklam filmleri ve yeni Batman’i oynayacak kişi olarak bir süre daha adından söz ettirecek gibi görünüyor. Yeni batman kostümü için buraya tıkla!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.