Kediler Sıvıdır Sözünün 10 İlginç Kanıtı! Kediler Sıvı Mıdır ?

Daha önce duydunuz mu bilmiyoruz ancak ‘Kediler sıvıdır.’ diye bir söz var. Bize göre oldukça yerinde söylenmiş bir söz. Çünkü sıvılar gibi, kediler de konuldukları kabın şeklini alıyorlar! Hem de öyle güzel alıyorlar ki, neredeyse giremeyecekleri rahat edemeyecekleri yer yok.

İşte, ‘Kediler sıvıdır’ Sözünün 10 İlginç Kanıtı!

Kediler Sıvıdır Sözünün 10 İlginç Kanıtı! Kediler Sıvı Mıdır

Kediler en olmadık yerlere yatıkları gibi birde buralarda rahat ediyorlar? Bu yüzden aklımıza ilginç bir soru takılıyor kediler sıvı mıdır ? Bizimde çok bir bilgimiz yok maalesef. Ancak kedileri, kendilerinden mantıklı herhangi bir davranış beklemeyecek kadar iyi tanıyoruz. Ayrıca kediler sıvıdır değil de, kediler uzaylıdır denilmesi gerekiyor. Bu sözün nereden geldiğini öğrenebilmeniz için sizleri kediler sıvıdır sözünün kanıtı, 10 ilginç fotoğraf ile baş başa bırakıyoruz.

1. Ben Rahatım Burada Siz Gidin Yatın.

kediler sıvıdır

Evet, kediler uzaylıdır sözünün ilk kanıtı ile karşınızdayız. Yukarıda da söylediğimiz gibi, kediler sıvıdır. Bakın nasıl da girdiği kabın şeklini almış. Hem de mükemmel bir şekilde! İnsan kedilere baktıkça keşke ben de böyle her bulduğum yerde uyusam diye düşünmeden edemiyor. Çünkü dünyanın en rahat yatağındaymış gibi saatlerce uyumaları için bir kutu bile yeterli olabiliyor.

2. Sığdım İşte Neresi Küçük!

kediler sıvıdır kesin ve net uzaylı kedi

Kedilerin sıvı olmak dışında diğer bir özellikleri ise, boyutlarından bağımsız olarak her yere sığabilmeleri. Nasıl yapıyorlar bilmiyoruz ama bu arkadaşlar ne kadar büyük olurlarsa olsunlar, kendilerini imkansız boşluklara sığdırmayı başarıyorlar. Bunu neden yapıyorlar inanın hiçbir fikrimiz yok. Bazı durumlarda  kediler istedikleri yere sığamasalar bile, bu durumu asla kabullenmiyorlar.

3. Bugün Bulaşık Yıkamak Yasak!

kediler sıvıdır

Uzaylı kedi sahipleri çok iyi bilir ki, kediler sizin acilen kullanmanız gereken herhangi bir şeyi fark edip, onun üzerine ya da içine yatma gibi bir huyları var. Mesela siz yemek yapmak ya da bulaşık yıkamak için o an lavaboya ihtiyaç duyabilirsiniz. Ancak kediniz sizden hep bir adım öndedir! Mutfağa gidersiniz ve bu manzara ile karşılaşırsınız. Çoğu durumda gönlünüz kedinizi yerinden kaldırmaya el vermediği için işinizi başka zamana ertelersiniz… Öyle değil mi ?

4. Tam Bir Kutu Kedi Siparişiniz Hazır!

kediler uzaylıdır kediler sıvı mıdır

Bakın kediler paketlenmeye ne kadar da yatkın. Bizce içten içe seviyorlar bu durumu. Fotoğraftaki kedinin böyle rahatsız durduğuna bakmayın, canı isterse tüm gün orada uyuyabilir. Kedilerin sıvı olduğunu tekrar söylemiyoruz bile. Ya da durun söyleyelim, kediler sıvıdır.

5. Bir Kase Kedi Alır Mıydınız?

uzaylı kedi

Kedilerin içi boş herhangi bir kap gördüğünde doldurma isteği, işte tam olarak bu boyutlarda. Kediler de İç güdüsel bir durum bu duramıyorlar. Boşluk gördükleri zaman içine girip, şööyle bir dönüp kıvrılmak zorundalar. Bu tamamen uzaylı kedi sendromu siz anlayamazsınız…

6. Naber ??

kediler sıvı mıdır

Kediler sıvıdır bunu biliyoruz ancak bu fotoğraf nasıl ortaya çıktı ? İnanın hiçbir fikrimiz yok.

7. Başarılı Paketleme, Hızlı Gönderim.

uzaylı kedi

Kedilerin boşluk doldurma becerilerine mükemmel bir örnek daha. Tam olarak kutunun şeklini almış. Tabi pofudukluğu ile biraz da kutuyu kendi şeklini almaya zorlamış. Ancak görevi başarıyla tamamlamış!

8. Neye Gülüyorsun Anlamadım Ki?

kediler sividir

Kediler uzaylıdır sözünü çok iyi özetleyen bu fotoğrafta, sanki kedi de o anki durumuna biraz şaşırmış gibi…

9. Fotoğraftaki Kediyi Bulun..

kediler uzaylıdır

Aslında kediler uzaylıdır deyip gülüyoruz ama her kedi sahibi bilir ki, kediler her yere mükemmel şekilde sığabilme yeteneklerini sık sık bizi endişelendirmek için kullanırlar. Evde asla ama asla akla gelmeyecek herhangi bir yere kendilerini sıkıştırıp, saatlerce sahiplerine kendilerini aratmak, kedilerin en sevdiği aktivitelerdendir. Çünkü uzaylı kedi olmak bunu gerektirir.

10. Ben de Balığım İşte Nesini Benzetemedin?

uzaylı kedi

Kendileri için yapılmamış her şeyin içine girip bu yeri sahiplenmek, kedilerin garip huylarından yalnızca biri.

Kediler sıvıdır adlı listemizin sonuna geldik. Siz de kediler ve garip özellikleri ile ilgili görüşlerinizi yorumlara bırakmayı unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.