İnternetten Kıyafet Alan Mağdurlar ve Gelen Ürünler!

İnternetten kıyafet alan mağdurlar ve teslim aldıkları enteresan ürünler sizleri çok şaşırtacak! İnternet alışverişleri ortaya çıktığından beri insanlar, daha önce hiç sahip olmadıkları seçeneklere sahip oldular. Kendi ülkelerinde olmayan ürünleri yurt dışından getirtebilme, istedikleri herhangi bir ürünü birçok farklı online platformdan bulabilmek gibi harika imkanlar, elbette birçok kişi için internet alışverişini çok daha çekici hale getirdi.

İnternetten Kıyafet Alan Mağdurlar!

İnternetten Kıyafet Alan Mağdurlar ve Gelen Ürünler!

Son yıllarda artan internet dolandırıcıları sayesinde, bunun birçok olumsuz örneğine de şahit olduk. Bu durum başımıza geldiğinde çok sinir bozucu olsa da, bir başkasının başına gelince bir hayli eğlenceli oluyor. İnternetten alışveriş mağdurları, internettten sipariş edilen kıyafetler ile teslim aldıkları ürün arasında ki farkı görünce çok şaşırdılar. En azından internetten kıyafet alan mağdurlar yaşadıkları durumu eğlenceli bir olaya dönüştürüp, birkaç kişiyi güldürmek için başlarına gelen internet alışverişi deneyimlerini paylaşıyorlar. İşte, hüsran ile sonuçlanan alışverişleri ve internet sipariş mağdurları!

1. Giydikçe Açılır O

internetten kıyafet alan mağdurlar

Özene bezene alıp, taktığınızda ne kadar tarz görüneceğinizi düşündüğünüz gözlüğün parmağınız kadar çıkması… Evet biraz sinir bozucu ama bir o kadar da komik!

2. O Elbise İnternette Durduğu Gibi Durmuyor.

internetten kıyafet alan mağdurlar

Tam bir hayaller/hayatlar görseli… Görselde ki elbise ile teslim edilen ‘şeyin’ tek benzerliği sanıyoruz ki eteklerinin mavi olması. Nerede kaldı o hoş dekolte, ince işlemeler, zarif yırtmaç? Özel bir gün için sipariş edildiği belli olan bu elbisenin birilerinin hayallerini suya düşürdüğünü hatta belki de planını iptal etmesine yol açtığını düşündükçe insan gerçekten çok kızıyor.

3. Artan Kumaşlarla Yapılmış

internetten kıyafet alan mağdurlar

Buradaki örneğimizde teslim edilen ürün en azından görseldekinin aynısı. Oranları dışında! Bu kadar orantısız bir beden ölçüsü nasıl ve neden dikilir inanın hiçbir fikrimiz yok. Ancak elbiseye dair iki iyi haber var. İlki, talihsiz alıcı böyle gülerek poz verdiğine göre durumu çok da kafasına takmamış. İkincisi ise, evinizde küçük bir kız çocuğu varsa ona harika bir elbise hediye edebilirsiniz.

4. Balo Faciası Vol.125686

internetten kıyafet alan mağdurlar

Özellikle abiye kıyafetlerde görülen bu dolandırıcılığı bırakın artık, lütfen! Özel bir gün için plan yapıp sipariş veren insanları ne hallere düşürüyorsunuz. Zarif, uçuşan ve renkli bir etek beklerken, üzerine boya dökülmüş gibi bir kumaş parçası teslim almak… Gerçekten çok can sıkıcı bir durum olsa gerek.

5. Görüp Görebileceğiniz En Tarz Kedi

internetten kıyafet alan mağdurlar

Yazın plajda giymek için bir heves sipariş verdiğiniz örme üstün kedinize tam gelmesi mi? İnternetten kıyafet alan mağdurlar bi yana, biz bu sevimli kediden yaz mevsimi paylaşımları bekliyoruz.

6. Yorumsuz…

İnternetten alınan kıyafet faciaları arasında bu müşteri, pastel tonlarda şık bir abiye beklerken, bir toz bezi teslim alıyor. Benzetmek için uğraşmamışlar bile…

7. Ölçü Önemli!

Alışveriş yaparken, her zaman satın alacağınız ürünün ölçülerini iki kez kontrol edin. Yoksa bir kilim beklerken, mouse pad ile karşılaşabilirsiniz.

8. Ölçü Önemli 2

Yukarıdaki yapımın devam filmi de işte bu sipariş. Tekrar hatırlatmış olalım, her zaman ölçüleri kontrol edin.

9. Aynısı İşte! Topuğu Kimse Anlamaz, Gönder Gitsin.

İçten topuklu spor ayakkabı olayını çok yanlış anlamış olan bu satıcı, yanlışlıkla eşsiz bir tasarıma imza atmış. Başarılarının devamını diliyoruz.

10. Hangisi yanlış ayırt edemiyorum bile!

Renk ve desen yakın. Ancak sorun şu ki görselde yaz akşamlarına damga vuracak tatlı mı tatlı bir takım varken, teslim edilen ürün paçalı dondan bozma pijama maalesef… Evde kola çekirdek yaparken giyer artık alan kişi.

Bonus 🙂

İnternetten kıyafet alan mağdurlar ve yaşadıkları ilginç deneyimler, sizler için bu makalemizde listelendi. Listede ki hangi ürün seni şaşırttı ? Düşüncelerinizi yorum kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.