Her Kızda Olması Gereken Kıyafetler!

Her kızda olması gereken kıyafetler: Sosyal ilişkilerde karşı tarafa kendimize dair ilk ipucu verdiğimiz şey kesinlikle giyimimiz. Sonuçta biz de insanız ve her zaman her duruma hazırlıklı olamıyoruz.

Her Kızda Olması Gereken Kıyafetler

her kızda olması gereken kıyafetler

Bu yüzden her daim şık olmamızı sağlayacak parçalarla dolu bir dolaba sahip olmak, oldukça önemli. Son dakikada da dahi her olaya hazırlıklı olmamızı sağlayacak ve kombinlerizde sizlere büyük bir özgürlük tanıyacak temel parçalar için buyrun içeriğimize! İşte, her kızda olması gereken kıyafetler!

1. Beyaz Gömlek

her kızda olması gereken kıyafetler gömlek

Kotla giyerseniz spor, kalem etekle giyerseniz şık olmanızı sağlayacak kaliteli bir beyaz gömlek, kızlar için her daim hayat kurtarıcıdır. Üstten birkaç düğmesinin açıp uzun kolyeler takarak, sizde salaş olabilir. Ya da topuklu ayakkabılarınız ile beraber kullanarak, varsa iş görüşmenize gidebilirsiniz. Hafif salaş, boyfriend modeli bir beyaz gömlek, her kızda olması gereken kıyafetler adlı listemizin olmazsa olmazlarından..

2. Kot Pantolon

her kızda olması gereken kıyafetler mavi kot pantolon

Madem yukarıda kotlardan bahsettik, kadın erkek fark etmeksizin herkesin en büyük kurtarıcı parçası olan kot pantolonlara da değinelim. Kendinizi içinde rahat hissettiğiniz kaliteli bir iki kota sahip olmak, her daim her duruma hazır olmanız için yeter de artar bile! Bizim önerimiz bir tane klasik mavi ve bir tane de siyah pantolon satın almanızdan yana.

3. Blazer Ceket

her kızda olması gereken kıyafetler blazer çeket

Resmi giyinmeniz gereken durumlarda en büyük kurtarıcınız olacak olan blazer tür ceketlere acilen dolabınızda yer açın! Emin olun pişman olmayacaksınız. Bele oturan iyi kesim bir blazer, sizi bir anda resmi bir görüntüye taşıdığı gibi şıklığınıza da şıklık katacaktır.

4. Küçük Siyah Elbise

er kızda olması gereken kıyafetler siyah elbise

Her kızda olması gereken kıyafetler listemizin temel parçalarından bahsederken, küçük siyah elbiseyi es geçmek olmazdı. İster hızlıca üstünüze geçirip partiye gidin, isterseniz şık bir çift ayakkabı ile tamamlayıp bir düğüne katılın. Her ortamda sizi kurtaracak, özellikle son dakika haber verilen etkinliklere sanki haftalardır hazırlanıyormuş gibi şık gitmenizi sağlayan bu elbise, her kızın kesinlike dolabında yer vermesi gereken ürünlerden biri. İçinde rahat ettiğiniz bir tane elbise bulun ve istediğiniz renk ile kombinleyin her etkinlik için çekinmeden kullanın!

5. Straplez Sütyen

straplez sütyen

Sürekli üstünüzü başını çekiştirmekten kurtaracak bir mucize olan Straplez sütyen ile tanışmanızı istiyoruz. Straplez sütyen, normal sütyen kullanamadığınız durumlarda sizi  gerçekten rahat ettirecek parçalardan biri. Kendisi hakkında çok uzun açıklamalar yapmak yerine, sadece deneyin ve görün diyoruz.

6. Kumaş Pantolon

kumaş pantolon
© Modamızbir

Hayat kotla geçmez, bu yüzden gerektiğinde çok daha resmi durmanız için her kızda olması gereken kıyafetler arasında kumaş pantolon yer alıyor. Kimi modelleri vücuda oturan ve tam resmi bir görüntü sunarken, kimi modelleri ise daha salaş duruyor. Günlük hayatta da kullanılabilecek bu pantolonlar ile siz de birçok farklı görünüş elde edebilirsiniz.

7. Siyah ve Beyaz Basic Tişört

beyaz tişört

Dümdüz tişört bulmanın çok zor olduğu şu günlerde, siyah ve beyaz basic tişörtlere hasret kaldık. Etek ve kotların üstüne, gömlek ya da ceketlerin içine geçirip, aynaya bile bakmadan dışarı çıkabileceğiniz bu tişörtlerden bulursanız düşünmeden alın!

Her kızda olması gereken kıyafetler adlı listemizin sonuna geldik. Sizin dolabınızda neler var ? Liste de olması gerektiğini düşündüğünüz başka ürünler var mı ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.