Haftanın En Çok Konuşulan Netflix Yapımları!

Hepimizin çok sevdiği Netflix, bu hafta da birçok yeni içerik ve yeni sezonuna sonunda kavuşabildiğimiz Netflix yapımları ile yine gündemde.

netflix yapımları

İsterseniz vakit kaybetmeden bu yeni içeriklere şöyle bir göz atalım. İşte, haftanın en öne çıkan Netflix yapımları!

1. La Casa De Papel

Dördüncü sezonu 3 Nisan günü yayınlanmaya başlayan La Casa De Papel hayranları, bu içerik çıkana kadar yeni sezonu çoktan bitirmiş bile olabilirler! Her sezonu ayrı bir olay yaratan ve sosyal medyada da sıkça konuşulan dizi, bir dehanın etrafındaki sekiz soyguncunun kendilerini İspanya Kraliyet Darphanesi’ne kilitlemesini konu alıyor.

2. Unorthodox

Brooklyn’li genç Esther’in hayatını konu edinen bu yeni Netflix yapımı, şimdiden izleyenlerin beğenisini topladı. Dört bölümlük bir mini dizi olan Unorthodox’ta, oldukça katı bir Yahudi geleneğine mensup Esther’in genç yaşta yaptığı görücü usulü evliliğini bırakıp Berlin’e kaçması konu ediliyor. Esther burada kendisine evlerini açan bir grup müzisyen ile yepyeni bir dünyayı keşfederken, geçmişi de bir türlü peşini bırakmıyor.

3. Freud

1800’lü yılların Viyana’sın geçen dizide, genç ve hırslı Sigmund Freud çözülememiş kayıp ve cinayet vakalarını açığa çıkarmak için bir dedektif ve medyum ile çalışır. Tarihi suç dizisi sevenlerin iyi vakit geçireceği bu dizi aynı zamanda Sigmund Freud gibi dünyaca ünlü bir araştırmacıyı konu edinmesi ile de izleyiciye olaylara farklı bir bakış açısından bakma fırsatı sunuyor.

4. The Platform

Netflix yapımları adlı içeriğimizin ses getiren bu yeni filmi, farklı bir arayış içinde olanları oldukça mutlu edecek bir konuya sahip. Her katında iki mahkumun bulunduğu bir hapishane ve aşağıya doğru inen tek bir yemek levhası etrafında şekillenen film, mahkumların bu duruma tepkilerini ele alıyor. En üst kattaki mahkumlar her zaman en taze ve güzel yiyecekleri yerken aşağı doğru inildikçe diğer mahkumlar giderek azalan ve artığa dönüşen yemeklerle yetinmek zorunda kalıyorlar. Ancak elbette bu durum bir noktada patlak veriyor ve hapishanede işler karışıyor.

5. Aslı Gibidir

Yerli komedi filmi sevenler için bu haftanın Netflix içeriği Aslı Gibidir. Oyuncu Aslı İnandık’ın baş rolde oynadığı filmde, oyunculuk yapmak isteyen bir kadının okul masraflarını ödemek için sıra dışı bir oyunculuk ajansında çalışmaya başlaması konu alınıyor. İnsanlara ihtiyaç duydukları anda her türlü rolü yapabilecek oyuncular sağlayan bu ajans, size ailenizle tanıştırmanız için sahte bir sevgili, sahte bir akraba gibi pembe yalanlarınızı destekleyecek oyuncular gönderebiliyor.

6. Community

1 Nisan itibariyle Netlix’e gelen Community, şu sıralar oldukça popüler. Altı sezonluk bu komedi dizisi iyi vakit geçirip kafa dağıtmak isteyenler için birebir! Jeff Winger’in üniversite diplomasının sahte olduğunun anlaşılması ile başlayan dizide, Jeff kendini bir anda yine üniversitede buluyor. Ancak burada yalnız değil. Etrafı tıpkı kendisi gibi artık pek de güven vermeyen öğrenci ve öğretmenlerle dolu. Her birinin geçmişinde akıl karıştırıcı detaylar olan bu grup, zamanla okula ve birbirlerine alışmak zorunda.

Bu haftaki Netflix yapımları yazımızın sonuna geldik. Siz de izlediğiniz yapımlar ile ilgili düşüncelerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.