Gizlilik Politikası

Bienteresan.com web sitesine giriş sağlayan tüm kullanıcıların kişisel verileri “Gizlilik Politikası” adı altında korunmaktadır. Kişiye özel bilgilerin korunması hakkında detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Birçok farklı web sitesinde olduğu gibi Bienteresan.com’da istatistiksel amaç taşıyan verileri kayıt altına almaktadır. Bu veriler; giriş sağladınız cihazın ip adresi, internet sağlayıcı, kullanılan tarayıcının özellikleri, giriş ve çıkış sağladığınız sayfalar gibi standart verileri içeriyor.

Kullanıcının kişisel verileri, adı, soyadı, e-posta adresi, telefon numarası, doğum yılı, gibi ziyaretçiyi doğrudan veya dolaylı olarak tanımlayabilecek her türlü kişisel veri, Gizlilik Politikamızda “Kişisel Bilgiler” adı ile anılacaktır. Hukuki bir durum meydana gelmediği sürece kullanıcının kişisel verileri asla üçüncü bir şahısa sunulmayacaktır.

Bienteresan.com, herhangi bir kullanıcının site üzerinde gerçekleştirmiş olduğu işlemler ile birlikte kişinin güvenliğini ve gizliliğini sağlayabilmek amacıyla gerekli tüm önlemleri sağlamaktadır.

Site üzerinde bir kullanıcının bilgileri herhangi başka bir kullanıcının eline geçmesi veya bilgiler üzerinde çeşitli değişiklik sağlaması mümkün değildir. Herhangi bir kullanıcının kişisel verileri, Bienteresan.com haricinde sadece kullanıcı tarafından ulaşılıp değiştirilebilmektedir.

Hükümler

Adli ve idari kurumlar tarafından gelen talep doğrultusunda kullanıcının kişisel verileri, gizlilik politikamıza uygun olarak adli ve idari diğer resmi kuruluşlar ile veri aktarımı sağlanabilir.

Bienteresan.com web sitesine ziyaret sağlayan her kullanıcı, gizlilik politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.

İletişim

Bienteresan.com isimli web sitesinde uygulanan gizlilik politikası ile ilgili bütün soru ve görüşlerinizi destek@bienteresan.com adresinden bize iletebilirsiniz.