Friends Geri Dönüyor! Vizyon Tarihi ve Oyuncu Kadrosu

Unutulmaz dizi Friends, geri mi dönüyor? Dünyanın en ünlü yapımlarından olan Friends, 2004 yılında yayın hayatına veda etmişti. 10 sezon boyunca devam eden dizi, finalinden yıllar sonra dahi kendisine hayranlar edinmeye ve konuşulmaya devam ediyor. Birkaç yıldır fikir olarak ortada olan ve son birkaç aydır da sıkça gündeme gelen ünlü yapımın geri döneceğine dair dedikodular sonunda doğrulandı. Yani önümüzdeki zamanlarda ünlü diziyi orijinal kadrosu ile bir özel bölüm için göreceğiz. 🙂

Özel Friends Bölümü Yolda!

friends geri dönüyor

Friends’in yeniden birleşme bölümü için birkaç yıldır farklı girişimler yapıldı. Ancak bunların hiçbiri olumlu sonuç vermedi. Altı oyuncuyu yeniden bir araya getirebilmenin zor olduğu gibi dünyanın her yerinden bu kadar çok seveni olan bu yapımı, üzerinden 10 yıl geçtikten sonra kaldığı yerden devam ettirmek de oldukça büyük bir baskıydı. Ancak Warner Bros olaya el attı ve alınan haberlere göre oyuncular ile prensipte anlaşıldı. Peki bir dönem filmi dahi yapılması gündeme gelen ancak bir türlü sonuca varılamayan girişimler nasıl oldu da şimdi umut vermeye başladı?

Friends  Warner Bros Etkisi

Şu anda Friends dizisinin telif hakları Warner Bros’ta bulunuyor. Sektörde oldukça etkili olan bu şirket, dizi oyuncularını tekrar bir araya getirmede de etkili olmuş olabilir. Ayrıca birçok şirketin yaptığı gibi online platforma adım atmaya hazırlanan Warner Bros, bu anlamda Friends’i etkili silahlarından biri olarak kullanıyor. HBO ve Warner Bros yapımlarının yer alacağı HBO Max’te yayınlanacak olan dizinin HBO da da etkili bir partner olmuş olmalı. Zira söylentiler, her bir oyuncunun bu özel birleşme için 3-4 milyon dolar arasında bir ücret alacağı yönünde.

Friends geri dönüyor

Dizinin altı başrol oyuncusu son zamanlarda sıkça beraber paylaşımlar yapmaya ve bir ‘sürprizden’ bahsetmeye başlamışlardı. En son geçtiğimiz günlerde Chandler karakterini canlandıran Matthew Perry, Instagram’a katıldı ve bu durumu diğer oyuncuların bir kısmı kendi hesaplarından duyurdu. Tüm bunların dizinin tanıtılması için ayarlanmış olabilir. Kısaca çok da uzun olmayan bir süre içinde efsane altılıyı tekrar göreceğiz gibi duruyor.

Hayranların Friends’e Olan Özlemi Sona Eriyor!

10 yıllık yayın hayatında tüm dünyayı birçok kez ekran başına kilitleyen Friends, HBO Max’te nasıl karşımıza çıkacak? Şu an için bir saatlik özel bir bölümü üzerinde konuşuluyor. Üstelik dizinin yaratıcılarının da bu süreç içerisinde yer alacağı da söylentiler arasında. Aradan geçen yıllar ile birlikte Friends, özlemini tam olarak gidermese de biraz olsun dindirecek gibi duruyor. Ancak şu an için bu özel bölümün bir sohbet havasında mı geçeceği yoksa dizinin bilindik senaryosu üzerinden mi ilerleyeceği net değil.

Friends hayranları dizide ki karakterlerin hayatlarındaki gelişmeler görmeyi sabırsızlıkla beklediği bu özel bölüm, final bölümünden sonra izleyicilerin aklında kalan sorulara ne kadar cevap verir? Şu an için bilemiyoruz. Ancak Friends için gelecek olan bu yeni bölümün hem büyük bir ilgiyi HBO Max’e çekeceği hem de dizinin sevenlerini çokça sevindireceği açık. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.