En Rüküş Ünlüler: Moda Faciasına Hazır Olun!

Gözleriniz bayram etsin diye sizlere en rüküş ünlüler listesi hazırladık. Bu yazımızda yerli ve yabancı tanıdık birçok ismin göz kanatan görünüşlerini inceleyeceğiz. Stil konusunda acilen yardım alması gereken bu isimlere bakarken yüzünüzü ekşitmemeniz neredeyse imkansız. O halde hazırsanız sizi modanın bittiği yere bir yolculuğa çıkaralım!

1. Demet Akalın

Böyle bir içerik hazırlayıp da Demet Akalın’ı listeye almamak elbette olmazdı. Bildiğiniz üzere Akalın, Gucci’ye olan sevgisi ile biliniyor. Bu sebeple kendisini sıkça Gucci marka kıyafetler içinde görmek mümkün. Her seferinde tarzı ile ağızları açık bırakan Demet Akalın, halinden gayet memnun görünüyor. Hatta eski röportajlarına göz atarsınız muhabirlere şaka amaçlı ‘Siz ne anlarsınız!’ dediğini bile duyabilirsiniz. Kendisi Gucci’yi bu kadar sevince bize de diyecek bir şey düşmez elbette. Ama yine de bu durum Demet Akalın’ı listemize girmekten kurtaramıyor..

en rüküş ünlüler demet akalın

2. Kanye West

Kendine has tarzı, yaşamı ve eşi Kim Kardashian ile sıkça gündeme gelen rapçi Kanye West de görüp görebileceğiniz en rüküş ünlüler arasında. Hatta burada yalnız da değil. Biraz aşağıda eşi Kim de kendisine katılacak. Kanye West, en son çıkardığı Yeezy isimli ayakkabılar ile gündeme gelmiş ve bu ayakkabılar çokça eleştirilmişti. Ancak bu ayakkabılarWest’in modaya ilk ihaneti değil. Daha önce de birçok kez şaşırtıcı görünüşler ile karşımıza çıkan Kanye West’in sokak stilinden bir örneği aşağıya bırakıyoruz.

en rüküş ünlüler Kanye west

3. Yasemin Özilhan

Genelde stil konusunda başarılı ve beğenilen bir isim olsa da Yasemin Özilhan’ın bu görünüşü çok eleştirilmişti. Aslında kendisi yeni şeyler denemeyi seviyor ve giydiklerini de yakıştırıyor. Ancak maalesef bu görünüş radarımıza takıldı.

en rüküş ünlüler yasemin özilhan

4. Rihanna

Kraliçe Riri, sahnede de dışarıda da farklı tarzı ile her seferinde şaşırtmayı başarıyor. Çok başarılı görünüşleri olsa da bazı tercihleri ekrana bomboş bakmamıza yol açıyor. İşin garip yanı ise kıyafetler çok çirkin olsa bile Rihanna’nın üstünde garip bir şekilde iyi durmaları…

5. Kim Kardashian

En rüküş ünlüler listemizin sıradaki ismi, yukarıda da adını geçirdiğimiz Kim Kardashian. Görünüşü ile resmen günümüz estetik anlayışına yön veren Kardashian, geçtiğimiz günlerde bu kıyafeti ile görüntülenmiş ve görünüşü pek de beğenilmemişti. Yalnızca fotoğrafına bakması dahi rahatsız edici olan bu kıyafetin içinde nasıl yürüyebildi biz çok merak ediyoruz.

5. Nicki Minaj

Tarzıyla her zaman kendinden söz ettiren Nicki Minaj için abartıyı seviyor diyebiliriz. Zira kliplerinde ve konserlerinde kullandığı tarzın yalnızca kamera önüne özel olmadığı, Melbourne Havalimanı’nda çekilen bu kareden anlaşılabiliyor.

6. Cristiano Ronaldo

Çok yetenekli bir futbolcu olan Ronaldo, stil söz konusu olduğunda maalesef aynı başarıyı yakalayamıyor. Stili ülkemizde pek beğenilmeyen Ronaldo’yu sık sık forma ile görmeye alıştığımızdan mıdır nedir, sanki tarz konusunu bir türlü olduramıyor. Üstüne ne giyse bir acayip kalıyor.

En rüküş ünlüler içeriğimizin burada sonuna geldik. Siz bu ünlülerin tarzları hakkında ne düşünüyorsunuz? Mesela, yukarıdaki kombinlerden biri ile bir gün geçirmek zorunda olsanız hangisini seçerdiniz? Cevaplarınızı yorumlara yazmayı unutmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.