Anime Anime Dizileri Blog Sinema

EN İYİ ANİME DİZİLERİ: Güncel Anime Dizi Önerileri!

Beğen1
Please Giriş Yap or Kayıt ol to do it.
Anime dizileri

Sıkıcı karantina günlerinde evde canı sıkılanlar ve izleyecek yapım bırakmayıp yeni anime dizileri için arayışa çıkanlar, doğru yerdesiniz! Eğer daha önce hiç anime izlemediyseniz çok şanslı olduğunuzu belirtmek istiyoruz. Çünkü henüz izlemediğiniz kaliteli yapımlar anime dizi önerileri adlı bu içeriğimizde mevcut.

İzlemeniz Gereken En İyi Anime Dizileri!

En iyi Anime dizileri

İşte “İzlemediğim anime dizisi kalmadı.” diyenler için sıraladığımız anime dizileri listesi!

1. Shingeki No Kyojin – Titan Saldırı (IMDb: 8,8)

Anime dizileri Attack On Titan

Shingeki No Kyojin, insanları acımasızca yiyen devlere karşı surlar içinde yaşam mücadelesi veren bir grup insanı konu ediyor. En büyük avcılarıyla tanışan insanlık, hakkında hiçbir şey bilmedikleri bu dev yaratıklar yüzünden neredeyse yok olma seviyesine gelmiştir. Yüzyıllar önce yaşanan katliamın ardından kendilerini yüksek surların ardına hapseden insanlık, çok az bir nüfus ile kurtulmayı başarmıştır.

Devlerin saldırılarına karşı orduya büyük bir yatırım yapmak zorunda kalan kral; surların üzerine çıkarak gözcülük yapan Garnizon, surların dışına çıkarak devler hakkında yeni şeyler öğrenmeye çalışan Keşif Birlikleri ve Sina adlı en içteki elit bölümün yaşadığı sur içerisinde düzeni sağlayan “Askeri İnzibat” ile beraber askeri savunmayı toplamda üçe ayırarak güçlendirir. Ancak aradan geçen 100 yılın ardından surlardan daha büyük olan bir dev aniden belirerek sur Maria’yı yıkar ve olaylar gelişir.

 • Yıl: 2013 –
 • Tür: Animasyon, Aksiyon, Macera

2. Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba (IMDb: 8,8)

2019 yılı anime açısından oldukça bereketli geçti. Çünkü ilginç konular ve senaryolar içeren yepyeni anime dizileri kendini gösterdi. Ayrıca sevilen ve en çok izlenen animeler devam sezonları ile seyircileriyle buluştu. İşte bu kaliteli yapımların arasında yer alan Kimetsu no Yaiba, Japon izleyicilerin oyları ile 2019 yılının en iyi anime dizisi seçildi.

anime dizileri demon slayer kimetsu no yaiba

Değerlendirmelere göre en iyi anime dizileri listesinde 1. sırada yer alan Kimetsu No Yaiba, babası vefat eden Tanjiro’nun iblislerle geçen hayat hikayesini konu ediyor. Yıllar önce ölen babasının tüm yükünü omuzlarına yükleyen Kamado ailesinin genç üyesi Tanjiro, şehrin dışında kardeşleri ve annesi ile nispeten mutlu ve bir o kadar da huzurlu günler geçirmektedir. Ancak aile geçim sıkıntısı yaşıyordur ve bu yüzden Tanjiro’nun topladığı kömürleri satabilmek için her seferinde köye gitmesi gerekiyordur.

Topladığı kömürleri satıp eve geri dönmek üzere karanlık ve fırtınalı dönüş yoluna koyulan Tanjiro, yolda karşılaştığı ısrarcı bir adamın daveti üzerine bir geceliğine evine misafir olur. Sabahın erken saatlerinde yeniden eve dönüş yoluna koyulan Tanjiro, yaklaştıkça yoğun bir kan kokusu ile karşı karşıya kalır. Evine son birkaç adım kala bütün ailesinin iblisler tarafından katledildiğini görür. Göz yaşlarına boğulan Tanjiro, Nezuko adındaki kız kardeşinin yaşadığını fark eder. Ancak Nezuko bir iblise dönüşmeye başlamıştır. Tanjiro, kız kardeşi Nezukoyu da yanına alarak “İblis Avcıları” adlı bir birliğe katılır. Nezuko’yu yeniden insan yapabilmek üzere eğitim alan Tanjiro, intikam için yemin eder.

 • Yıl: 2019 –
 • Tür: Animasyon, Aksiyon, Fantastik

3. Owari No Seraph (IMDb: 7,5)

anime dizi önerileri owari no seraph

Listemize Owari No Seraph adlı bir anime yapımı ile devam ediyoruz. Dizi de, 13 yaşından büyük herkese enfekte olarak öldüren gizemli bir virüs ortaya çıkar. Dünya’nın yarısından fazlası bu virüsün etkisiyle yok olur. Birdenbire ortaya çıkan bu yenilmez güç karşısında savunmasız kalan insanlık, hayatta kalabilmek için kendilerine koruma vaadi veren vampirlerin esiri haline gelir.

Diğer bir taraftan genç kahramanımız Yu-chan, bulunduğu yetimhanedeki çocuklar ve arkadaşı Mikaela ile alıkonularak vampirlerin bölgesinde hapsedilir. Yu-chan, her gün insanları bu hale getiren vampirlerin tamamını öldürmenin hayalini kuruyordur. Günün birinde Yu-Chan’ın dostları besi hayatından kurtulmak için kaçmaya çalışır. Ancak insanlardan kat kat daha güçlü olan soylu bir vampir, Yu-chan’ın arkadaşlarını acımasızca öldürür. Yu-chan, ölen arkadaşlarını geride bırakmak zorunda kalır ama intikam için geri dönecektir.

En sevilen ve en popüler anime dizileri arasında yer alan büyü türündeki yapım Kimetsu No Yaiba’yı kesinlikle izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hiç değilse tanıtım videosunu izleyin. 🙂

 • Yıl: 2015
 • Tür: Animasyon, Aksiyon, Macera

4. Death Note (IMDb: 9,0)

Yapımından bu yana 14 yıl geçmesine rağmen Death Note, günümüzde dahi adından sıkça söz ettiriyor.

Dünya üzerinde gerçekleşen ölümlerin sebebi, ölecek olan kişinin adının ölüm meleği (Shinigami) tarafından “Ölüm Defteri” adı verilen bir deftere yazılmasıdır. Deftere kimin ismi yazılırsa yazılsın o kişi amansız bir ölüm ile karşılaşır. Günün birinde ölüm meleği Ryuk’un canı fena halde sıkılır. Diğer Shinigamiler ile kumar oynamaktan sıkılan Ryuk, defterin bir insanın eline geçmesi halinde neler olacağını görmek ister ve ölüm defterini yeryüzüne bırakır.

anime dizileri death note

Ryuk’un ölüm defterini ağırkanlı ve oldukça zeki bir lise öğrencisi olan Light Yagami bulur. Merakına yenik düşen Yagami, en başta defterin üstünde yazılanlara inanmaz.  Aklının şiddetle böyle bir nesnenin varlığını reddetmesine rağmen içinden gelen sese yeni düşen Light, defleri yanından ayırmaz ve çantasına atar. Şüpheci kişiliği daima ön planda olan Light, eve geldiğinde televizyonda gördüğü bir katilin ismini deftere yazmayı dener. Deftere yazdığı katilin hayatını kaybettiğini görünce sahip olduğu gücün farkına varır ve olaylar gelişir.

Bir dönem herkesin adından hayranlıkla söz ettiği Death Note, izleyebileceğiniz en iyi anime dizilerden biri. Ayrıca bu yapım, 7,5’lik bir IMDb puanına sahip.

 • Yıl: 2007
 • Tür: Animasyon, Gizem, Gerilim

5. Fire Force (IMDb: 7,7)

Anime dizileri Fire Force

2019 yılında yayımlanan ve en iyi anime dizileri arasında yer alan yapım Fire Force, gerek grafikleri gerek ise senaryosu ile seyirciyi adeta ekrana kilitliyor.

İnsanlar açıklanamayan bir sebepten ötürü “İfritlere” dönüşür. Bunun üzerine Tokyo Silahlı Kuvvetleri, İtfaye ve kilise bir araya gelerek bir çözüm yolu ortaya koyar: Özel Yangın Timi! Başrol karakterimiz Shinra Kusakabe, ayaklarından ateş çıkarabilme yeteneğinden ötürü yakınları tarafından dışlanmıştır ve ona “Şeytan’ın Ayak İzleri” lakabı verilmiştir. Shinra, sahip olduğu bu yeteneği sayesinde bütün insanları korumak için yakaladıkları tüm “İfritleri” söndürerek öldüren Özel İtfaiye ekibine katılır ve tam 12 yıl öncesinde ailesini yok eden bu gizemli ölümlerin arkasında yatan gerçeğin peşine düşer.

 • Yıl: 2019 –
 • Tür: Animasyon, Aksiyon, Dram

6. One Piece: Wan pîsu (IMDb: 8,7)

Anime dizileri One Piece Wan Pisu 1999

Listemizin sıradaki anime yapımı One Piece’ın konusu kısaca şu şekilde: Gol D. Roger adlı kral dünyadaki her şeyi etmeye çalışan yağmacı bir korsandır. Büyük Korsan Roger’ın idam edilmeden önce söylediği son sözler, insanlığı denize döker. Roger, “Servetimin yeni sahibi olmak ister misiniz? Eğer bunu gerçekten istiyorsanız, tüm insanlara izin veriyorum. Aramaya başlayın.” der. Bu sözlerin ardından insanlar Gol D. Roger’in hazinesini belirttiği yer Gold Line’a doğru yola çıkar. Ancak Gold Line’a girebilmek çok zor olduğu gibi Gold Line da hayatta kalabilmek imkansızdır. Kısaca Gold D. Roger’in son sözleri resmen korsan çağını başlatır.

 • Yıl: 1999 –
 • Tür: Animasyon, Aksiyon, Macera

7. Gin Tama (IMDb: 8,6)

Anime dizileri Gin Tama

İzleyicilerin çoğunluğu anime dizileri arasında yer alan Gin Tama’nın konusunun ne olduğunu bilmiyor. Biz de dahil. 🙂 Kimi zaman absürt bir komedi ile izleyiciye kahkahalar attırıyor kimi zaman ise insanı göz yaşlarına boğuyor. Anlatmak istediğimiz, konusunu biz de pek bilmiyoruz. Ancak kısaca bahsetmemiz gerekirse, uzaylıların bir anda ortaya çıkarak Tokyo’yu işgal ettiği dünya’da işi olmayan bir samuray kendisine bir anda istemediği kadar iş bulur.

 • Yıl: 2005 – 2018
 • Tür: Aksiyon, Komedi

9. Hunter X Hunter (IMDb: 8,9)  

Anime dizileri Hunter X Hunter

Ele avuca sığmayan ana karakterimiz Gon Freecs, küçük bir kasabada yaşıyordur. Bir gün ölü sandığı babasının aslında yaşadığını ve en iyi avcılardan birisi olduğunu öğrenir. Bu yüzden onu bulmak için avcı olmaya karar verir. Yola koyulan Gon’un birçok zorlu sınavdan geçmesi gerekecektir.

 • Yıl: 2011 – 2014
 • Tür: Animasyon, Aksiyon, Macera

10. Castlevania (IMDb: 8,2)

Listemizin sıradaki yapımı Castlevania, vampir avcısı olan Simon Belmont’un başından geçen maceraları konu alıyor.

 Anime dizileri Castlevania

Ailesinin hayatta kalan son ferdi olan Simon, Doğu Avrupa’yı Vlad Dracula teröründen kurtarmak için zorlu bir mücadeleye atılır. İşgal altındaki şehri kurtarmaya çalışan vampir avcısı, Dracula komutundaki yaratıklardan oluşan bir ordu ile savaşa girer. Ayrıca Çizgi roman efsanesi Warren Ellis’in imzasını taşıyan Castlevania’ın orijinal seslendirme kadrosunda Graham McTavish, Richard Armitage, James Callis, Emily Swallow, Matt Frewer, Tony Amendola, Alejandra Reynoso gibi isimler de yer alıyor.

 • Yıl: 2017 –
 • Tür: Aksiyon, Macera

11. My Hero Academia (IMDb: 8,5)

Anime dizileri My Hero Academy

Tüm zamanların en iyi anime dizileri arasında yer alan yapım My Hero Academia, 4 sezon ve 2 filmden oluşan uzun soluklu bir seri.

Sıra dışı bir dünyayı ele alan bu anime de insanlar olağan üstü yeteneklere sahiptir. Ancak herkesin süper güçlere sahip olması dünyayı yavaşça kaosa sürükler. Çünkü insanların yarısından fazlasının süper güçlere sahip olması, kahramanlığı adeta bir meslek haline getirir. Diğer taraftan ana karakterimiz 4 yaşındaki Midoriya İzuku, hayranı olduğu All Might gibi bir kahraman olmak istiyordur. Ancak yeterli yaşa gelmesine rağmen herhangi bir yeteneğe sahip olamayan karakterimiz, dünyanın yalnızca %1’inde görülen bir durumun içerisinde kendisininde olduğunu öğrenir. Pes etmeyen Midoriya hayranı olduğu kahraman All Might’ın mezun olduğu Yuuei Akademisine katılmaya karar verir. Yetenek sahibi olanların bile çok az bir kısmının girebildiği bu akademiye normal insan Midoriya nasıl girebilecektir?

 • Yıl: 2016 –
 • Tür: Aksiyon, Macera

12. Haikyuu!! (IMDb: 8,7)

Anime dizileri Haikyuu

Hinata adlı karakterimiz televizyon izlerken kendisi gibi kısa boylu küçük dev lakaplı bir voleybol oyuncusuna hayran olur ve voleybola büyük bir ilgi duymaya başlar.

Hinata’nın okuduğu orta okulda erkek voleybol takımı yoktur. Ancak Hinata bu konuda kararlıdır ve sporla ilgilenen toplama bir takımla “Orta Okullar Ligi” maçına gitmeyi başarır. Hinata’nın takımı ilk maçta sahanın kralı lakaplı Tobio Kageyama’nın takımıyla eşleşir ve sonuç hüsran. Hinata, sahanın kralı olan bu takımı yenmeyi kafasına koyar ve Tobio Kageyama’ya meydan okur.

 • Yıl: 2014 – 2020
 • Tür: Komedi, Dram

13. Code Geass (IMDb: 8,6)

Anime dizileri Code Geass

İşte karşınızda sadece bir anime değil aynı zamanda video oyunları çekilen ve kitapları yazılan 2006 yılı yapımı: Code Geass. Dizi, bizlere Britanya ve Japonya arasındaki savaşı anlatmaktadır. Britanya İmparatoru Japonya’ya savaş açmaya karar verir. Savaşın başlamasıyla beraber artık her şey çok değişmiştir. Öyle ki; Britanya, Japonya’dan Alan11, Japonlardan ise 11’ler diye bahsetmektedir. Savaştan 7 yıl sonrasında gördüğümüz Lelouch, kendi halinde liseye giden bir öğrencidir. Lelouch, günün birinde bir kaç terörist ile karşı karşıya gelir. Teröristler ile dolu bir kamyon, askerlerden kaçarken kaza yapar ve Lelouch ne olduğunu anlamak için kamyona yanaşır.

Kamyonun hareket etmesiyle beraber Lelouch, kamyonun içine düşer. Evet! Küçük kahramanımız Lelouch’de, artık teröristlerle aynı kamyonun içerisindedir. Çok geçmeden, Lelouch kamyonun içerisinde yakalanır. Lelouch‘u yakalayan ise; onun ilkokul arkadaşı Suzaku’dur. Tüm bunlar olurken, kamyonun gizli bölmesinden esrarengiz bir kız çıkar. Üzerine ateş açılan Lelouch’u korumak için Suzaku ve esrarengiz kız vurulurlar. Fakat kamyondan çıkan esrarengiz kız, ölmeden önce özel bir güç verir ve küçük kahramanımızın hayatını sonuna kadar değiştirir.

 • Yıl: 2006 – 2012
 • Tür: Aksiyon, Drama

14. Shouwa Genroku Rakugo Shinjuu (IMDb: 8,3)

Anime dizileri Shouwa Genroku Rakugo Shinjuu

Şimdiyse karşınızda, itina ile çizilmiş bir anime dizisi olan Shouwa Genroku Rakugo Shinjuu var.

Kahramanımız Yotaro, hapisten yeni çıkmıştır ve artık hayatını tamamen değiştirmek istemektedir. Hapishanedeyken rakugo sanatı ile tanışan kahramanımız Yotaro’ya, dışarı çıktıktan sonra bu konuda eğitim almak ister. Bu eğitimlerle beraber ise geçmiş ile arasındaki tüm perde adeta kalkmaya başlar. Dizi boyunca bir yandan rakugo sanatını görüp fikir sahibi olurken, diğer taraftan ise Yotaro’nun geçmişine tanıklık ediyoruz. Kahramanımızın hocası Sukeroku’nun verdiği eğitim ve Yotaro ile aralarında gelişen bu dostluk eminiz ki sizleri de derinden etkileyecek.

 • Yıl: 2016
 • Tür: Komedi, Drama

15. Steins: Gate (IMDb: 8,8)

Anime dizileri Steins Gate

Steins: Gate, 2009 yılında bir oyun olarak tasarlanmıştır. 2011 yılında ise anime’ye uyarlanmıştır. Konu, genel itibariyle kurgudur ancak anime’nin içerisindeki “Cern” gerçek bir kuruluştur. Sıkça bahsi geçen Cern; İsviçre ve Fransa arasında çok büyük ve içinde zaman yolculuğu çalışmaları da yapılan bir laboratuvardır.

Şimdi gelelim Steins: Gate adlı anime dizisinin konusuna; Okabe Rintarou, sevgilisi Mayuri Shiina ile beraber bir konferansa katılır ve burada zaman yolculuğu ile ilgili çalışmalar yapan genç bir akademisyen olan Makise Kurisu ile tanışır. Konferans biter ve herkes dağılırken bir çığlık duyulur. Kahramanımız korkusuzca çığlık sesine doğru koşar. Okabe, genç akademisyen Makise Kurisu’yu yerde kanlar içerisinde yatarken görür. Hızlıca binadan dışarı çıkan Okabe, yakın bir arkadaşına haber vermek için telefonuna sarılır. Fakat dışarı çıktığında gördükleri ile adeta donakalır. Kalabalık bir sokağa çıkması gerekirken, sokakta yalnızca kendisi olan kahramanımız, çıktığı binaya ise; bir uydu aracının çarptığını fark eder. İşte her şey bundan sonra başlar.

Okabe, eve döndüğünde katıldığı konferansın aslında iptal olduğunu, öldüğünü düşündüğü akademisyenin de aslında hayatta olduğunu fark eder. Kahramanımız artık durumu anlamıştır. O, zamanda yolculuk etmektedir. En iyi Anime dizileri tavsiyelerimiz arasında yer alan Steins: Gate, anime severleri kendine hayran bırakacak diyebiliriz.

 • Yıl: 2011 -2015
 • Tür: Anime, Komedi, Drama

16. Psycho Pass (IMDb: 8,2)

Anime dizileri Psycho Pass

Evet, işte size gelecekte geçen bir anime tavsiyesi: Psycho-Pass. Dizi de “Psycho-Pass” adında bilgisayar merkezli cihazların, insanların suç işleme olasılığını ölçmesi anlatılmaktadır. Ayrıca dizide ki “Dominators” adındaki silahlar ise; bu cihazlara bağlıdır ve suç işleme olasılığı yüksek kişileri yakından takip etmektedir. Silahlar, potansiyel suçlular dışında kimseye ateş etmez. Ancak ateş ettiğinde ise iki farklı mod vardır. Ya felç edecek, ya da tamamen öldürecek.

 • Yıl: 2012 –
 • Tür: Animasyon, Aksiyon, Suç

17. Ergo Proxy (IMDb: 8,0)

Ergo Proxy

Ergo Proxy, dünya’da meydana gelen birçok ekolojik değişimden sonra, insanların inşa ettiği Romdeau adında ütopik bir şehirde geçmektedir. Romdeau’da, katı kurallar uygulanmaktadır ve bu kurallar sayesinde şehirde barış hakimdir. Şehir, tamamen tüketime dayalı bir yapı ile kurulmuştur ve auto-rave adındaki robotlar da insanlara hizmet etmektedir. Bir gün, güvenliği sağlamaya yardım eden bu robotlara bir virüs bulaşır. Cogito virüsüne yakalanan robotlar, artık cinayet işlemektedirler. Robotlardaki bu tehlikeli değişim, Romdeau‘nun barışçıl yapısını tümüyle bozmuştur. Ütopyayı eski haline getirmek için Real Mayer ve android ortağı Iggy görevlendirilir. İki kahramanımızın ise Romdeau hakkında öğrenecekleri çok şey vardır.

 • Yıl: 2006
 • Tür: Anime, Aksiyon, Macera

18. Monster (IMDb: 8,6)

Monster

Kenzou Tenma, 80’li yıllarda Amerika’da yaşamaktadır ve çok başarılı bir beyin cerrahıdır. Bir gün, hastaneye Türk bir hasta gelir. Hastane prosedürü dolayısıyla muayenesi geciken hasta orada ölür. Ardından, hastaneye ikiz çocuklar gelir ve biri ameliyata alınır. Fakat bu gelişen olaylar, gitgide esrarengiz bir hal almaktadır.

 • Yıl: 2004 – 2010
 • Tür: Anime, Suç, Drama

19. Tokyo Ghoul (IMDb: 7,9)

Tokyo Ghoul

Üniversite öğrencisi baş kahramanımız Ken Kaneki, Rize Kamishiro’dan çok hoşlanmaktadır ve bir gün hoşlandığı kız tarafından saldırıya uğrar. Çünkü, Rize Kamishiro bir Ghoul’dur. Ghoullar, insanların arasına karışan, onlar gibi davranan, fakat çok açıklıklarında gözleri kırmızıya dönüşüp insanları ya da birbirlerini yiyebilen etobur canavarlardır. Ken Kanek, şans eseri Rize Kamishiro’un elinden kurtulmayı başarır; ancak hayatta kalması için ona, Rize Kamishiro’un organları nakledilmiştir. Ne yazık ki kahramanımız artık yarı Ghoul’dır. Bakalım Ken Kaneki’i yeni hayatında neler bekliyor.

Gelin şimdi biz, izlenmesi gereken en iyi anime dizileri tavsiyelerimizden Dragon Ball Z’ye geçelim.

 • Yıl: 2014
 • Tür: Anime, Aksiyon, Macera

20. Dragon Ball Z (IMDb: 8,7)

Dragon Ball Z

Dedesini kaybeden 12 yaşındaki Son Goku, dedesinden kendisine kalan 7 ejder topundan biri olan, 4 yıldızlı özel top ile yaşamaktadır. Dileğini gerçekleştirmek isteyen herkes, 7 Ejder topunun peşindedir. Son Goku’da, bu amaçla yola çıkmıştır. Onun dileği ise; kendisini çok seven, yakışıklı bir sevgili bulabilmektir. Kahramanımızla yolu kesişen Son Goku, onu da diğer topları aramaya razı edebilecek midir?

 • Yıl: 1996 – 2003
 • Tür: Anime, Aksiyon, Macera

21. Sailor Moon (IMDb: 7,6)

Sailor Moon

14 yaşındaki minik kahramanımız Usagi Tsukino, bir gün okula giderken diğer çocukların minik bir kediyi rahatsız ettiğini fark eder. Kediyi diğer çocukların elinden kurtaran Luna, kedinin başındaki yara bandını çıkarır ve kedinin başında bir ay simgesi görür. İşte her şey tam da buradan sonra başlar. Kedi, minik kahramanımıza dünyayı kurtarmanın onun kaderinde olduğunu söyler ve ondan Sailor Moon dönüşmesini ister. Artık, Yıldız Savaşçısı olan minik kahramanımız Luna için ise hayat tamamen değişmiştir.

 • Yıl: 1995 – 2000
 • Tür: Animasyon, Aksiyon, Macera

22. Cowboy Bebop (IMDb: 8,9)

Cowboy Bebop

2021 yılında artık gezegenler arası seyahat etmek mümkündür. Fakat, bu sistemde bir arıza vardır ve uzun zaman göz ardı edilmiştir. Her şeyin çok sıradan olduğu bir gün, sistemin arızalı kısmında büyük bir patlama yaşanır ve aydan kopan parçalar dünyaya çarpar. Dünya üzerindeki bütün insanlar ise yer altına sığınırlar.

Tüm zamanların en iyi anime dizileri arasında yer alan Cowboy Bebop, bu olaydan 50 yıl sonrasını konu almaktadır. Bakalım 2071 de kahramanlarımızı neler beklemektedir?

 • Yıl: 1998 – 1999
 • Tür: Animasyon, Aksiyon, Macera

Sizler için hazırladığımız “en iyi anime dizileri” adlı listemizin sonuna geldik. Liste de yer almayan bildiğiniz başka animeler var mı? Düşünce ve önerilerinizi yorum kısmında bizimle paylaşmayı unutmayın! Görüşmek üzere… 🙂

Netflix Mini Dizileri - Vakti Olmayanlara Dizi Önerileri!
Netflix Fantastik Dizileri: Sihirli Dünyalara Giriş Yapın!
 1. size charlotteyi öneririm izlemeseniz çok şey kacır sınız haberiniz olsun yinede bir göz atın derim

 2. tokyo ghoul çok güzel bir anime ama biraz uzun bu animeyi burada bulundurman çok iyi olmuş

  • Öncelikle tokyo ghoul uzunsa one piece ı hiç bilemiyorum… Ayrıyeten en kısa animelerden biri…
   Sen ona uzun olarak bakarsan hiç anime izleyemezsin…
   İyi günler

 3. Kimetsu No Yaibanın filmi çıktı haberiniz olsun 😀

  • ben onu izliyorum 1.sezon 25.bölümündeyim hatta

 4. Naruto-kun olmadan olur mu??????

 5. Çok doğru söylüyosunuz ayrıca sheald hero izlemezseniz olmaz diyorum gerçekten müthiş bir anime.

  • Hunter Hunter cok guzel ve Demon slayer

   Tavsiye ederim

   • hunter izleyenler gaymış ?

  • Death note imdbsi ne zamandan beri 7.5 oldu onun imdbsi 9.0 sinir oldum ya

 6. Narutoyu nasıl yazmazsınız izlemezseniz çok şey kaybedersiniz

  • knk şimdi kızma ama bu tarz listelere bilindik animeler yazılmaz ben narutoyu 2 kere bitirdim zaten hayatında hiç anime izlememiş birisi bile narutoyu biliyor bu yüzden naruto one piece bleach black clover bu tarz animeler listede olmazsa bu nerde diye yazmayın artık

  • valla dedigin çok dogru naruto en iyi anime .

 7. Demon slayer izlemeyen çok şey kaybeder gerçekten mükemmel ötesi bir anime ustelik yakin zamanlarda filmi cikti ve cok buyuk bir ilgiyle karsilasti herkese tavsiye ederim ama bizim halkımız bu animeyi ovmekten çok kötülüyor onlara ayrı bir şaşırıyorum, ilginc… bongou stray dogs adında bir anime var onu da size kesinlikle öneririm fakat onu çoğu yerde göremiyorum ve bu çok üzüyor 🙁 anime 3 sezon ve 1 filmden oluşmakta umarım onu da listelere eklerseniz