7 Yaşındaki Rudolph Ingram, Muhteşem Hızı İle Rakip Tanımıyor!

Dünya, 7 yaşındaki Rudolph isimli siyahi çocuğun 100 Metreyi 13.48 saniyede tamamladığı muhteşem rekorunu konuşuyor.

ABD’de yaşayan siyahi çocuk, 100 metreyi tam tamına 13.48 saniyede tamamlayınca dünya gündemine girdi. 7 yaşındaki Rudolph, bu yeteneği ile sosyal medyada olay oldu.

Makalemize başlamadan önce kemerlerinizi bağlayın! Çünkü kısa mesafe koşusunda rekorları darmadağın eden ve hedefleri doğrultusunda buna devam etmeyi planlayan, 7 yaşındaki Rudolph Ingram ile tanışacaksınız. Rudolph’un sosyal medyada ki görüntülerini izleyen insanlar, gözlerine inanamıyor.

7 yaşındaki Rudolph Ingram
Rudolph Ingram

İnternet aleminin bir anda en çok konuşulanları arasına giren, hızıyla izleyenlerinin ve ayrı zamanda rakiplerinin başını döndüren Rudolph Ingram, ABD’nin Florida eyaletinde yaşıyor. Bir anda yükselen şöhretinin büyük bir bölümünü LeBron James’e borçludur. Çünkü bundan tam 6 ay öncesine kadar LeBron James tarafından videosu paylaşılan 7 yaşındaki Rudolph Ingram, kazanmış olduğu şöhretinin beraberinde kendisini yorucu antrenmanlar ile geliştirmeye ayrı zamanda izleyicilerini ve rakiplerini büyülemeye devam ediyor.

Rudolph Ingram günden güne izleyenlerine daha da etkileyici performanslar sergilemeye devam ediyor.

Bir anda Dünya gündemine oturan Rudolph, internet aleminde Blaze the Great yani ”Büyük Alev” lakabı ile anılıyor. 7 yaşındaki küçük Rudolph’un büyük bir gayretle koşuştururken atmış olduğu Amerikan futbolu ve Atletizm görüntüleri LeBron James ayrı zamanda Tampa Bay Buccaneers‘in ilgisini ve takdirini kazanmış durumda.

7 yaşındaki Rudolph, 2009’da 9.58 ile dünya rekoruna imza atan Dünyaca ünlü Usain Bolt ile kıyaslanıyor.

7 yaşında ki Rudolph Ingram’ın babası Ralph Ingram, oğlunun 4 yaşındayken spora başladığını ve minik atletinin yaşıt rakiplerine göre oldukça hırslı olduğunu söylüyor. Ayrı zamanda USA Today ve New York Post gibi oldukça popüler gazeteler ise minik atlet için “Uçan yıldız” ve ”Durdurulamaz popüler atlet” olarak isimlendiriyor.

 

Henüz 7 yaşında olmasına rağmen 36 madalyası var. Sahip olduğu madalyalardan 10 tanesi altın madalya!

Günden güne en iyisi olmak için çabalayan Rudolph, yorucu antrenmanlarında sergilemiş olduğu performansı ile izleyenlerini büyülemeye devam ediyor.

View this post on Instagram

Can’t Wait 💪🏾🐆

A post shared by Blaze The Great (@blaze_813) on

Geçtiğimiz yıldan bu yana kişisel derecesini tam tamına 1.5 saniye geliştiren Rudolph, kendisi için ayrılmış tarih kitaplarına adını yazdırmayı planlıyor.

View this post on Instagram

In The Blink Of An 👁 ⚡️🌪

A post shared by Blaze The Great (@blaze_813) on

 

 

Rudolph, bilhassa atletizm videolarında kendisi ile yaşıt olan akranlarına etkileyici bir fark atması ve yarışırken rakiplerine göre oldukça profesyonel bir davranış sergilemesi gözlerden kaçmıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir